Miasto Misja Solaris | murals

Projekt i wykonanie murali, które były nagrodą w akcji edukacyjnej z konkursem firmy Solaris, kierowanej do dzieci, nauczycieli i pedagogów. Praca dla Resort Marketing.

Temada | Branding

Branding dla aplikacji ułatwiającej pomoc prawną. Syntetyczny, wieloznaczny i elegancki sygnet połączony z nowoczesną typografią i kolorystyką.

Miasto Misja Solaris

Oprawa graficzna akcji edukacyjnej z konkursem firmy Solaris kierowanej do dzieci, nauczycieli i pedagogów. Logo, Key Visual, gra miejska, materiały drukowe oraz murale, które były nagrodami w konkursie. Praca dla Resort Marketing. Logo i KV: Mapa do gry miejskiej: Materiały drukowe: Zobacz murale >

BTEH | CD cover

Projekt okładki trzeciego albumu zespołu Beyond The Event Horizon, grającego instrumentalny alternatywny rock. Dużo analogowej pracy na płótnie. Ostatnie szlify, koloryzacja i typografia na komputerze.

Advox | wall painting

Mini-mural. Ozdobienie wnętrza salki konferencyjnej w firmie IT, która stawia na dobrą atmosferę i wykończenie wnętrz oryginalnymi pracami.

City | wall painting

Prywatne zlecenie w domu/pracowni. Dużo czasu przy ścianie i inspiracja filmem „They live”. Użyte narzędzia:

Craft beans | etykiety

Seria etykiet dla lokalnej, kraftowej palarni kawy. Głównymi elementami projektów stały się ilustracje inspirowane krajem pochodzenia ziaren (etykiety podstawowe) bądź smakiem kompozycji (etykiety kaw smakowych) oraz luźna typografia. Praca dla agencji Sun Group. Użyte narzędzia:

Cziler | etykieta, koncept brandu

Założenia:Stworzenie wizerunku nowego brandu za pomocą etykiety. Projekt powstał na podstawie ilustracji i typografii dostosowanych słów kluczowych: młodzież, luz, napój bezalkoholowy, chwila przerwy. Użyte narzędzia:

Speed Up | wall painting

Mini-mural. Ozdobienie wnętrza firmy z branży VC/startup. Nowe technologie i akceleracja to podstawowe założenia projektu. Wszystko w lekko komiksowej stylistyce. Ściana główna: Motywy dodatkowe: Użyte narzędzia: